SKI PARK Kubínska hoľa – zábava pro celou rodinu! Od free-ride přes závodní tratě až po dětskou školku, lyžařské středisko Kubínska hoľa nabízí skvělé podmínky pro každého.

Velkou předností Kubínské hole je jižní strana sjezdových svahů a samotná poloha Oravské Magury, odkud je nádherný výhled na celou Oravu, Nízké i Západní Tatry, protilehlé Chočské vrchy Malou a Velkou Fatru. Díky denně upravovaným sjezdovkám v celkové délce 14 km je naše středisko ideálním místem pro nezapomenutelné zážitky z lyžování jak pro jednotlivce, tak pro rodiny s dětmi.

Popis střediska

SKI PARK Kubínska hoľa se nachází v překrásné přírodě pohoří Oravská Magura a je jedním z nejnavštěvovanějších středisek zimních sportů na Slovensku. V nadmořské výšce 720 až 1396 m. n. m. s jižní expozicí najdou příznivci zimních sportů moderní lyžařské středisko s širokým spektrem lyžařských tratí a přepravní zařízení s kapacitou 9000 pasažérů za hodinu. Celkové převýšení je 676 metrů. Můžete se pohodlně vyvézt lanovkou do výšky 1396 metrů nad mořem a odtud se pokochat  krásnou scenérií Západních Tater a Chočských vrchů.

Sjezdovky v lyžařském středisku SKI PARK Kubínska hoľa jsou homologovány certifikátem FIS. V rámci kategorizace lyžařských středisek byla středisku přidělena značka kvality a bylo klasifikováno jako 5 hvězdičkové lyžařské středisko. K dispozici je 1500 parkovacích míst BEZ POPLATKU.

Přímo ve středisku se nachází nový HOTEL GREEN ***, který je ideálním místem k strávení vaší dovolené. Odtud můžete vyjíždět za poznáváním kraje plného harmonie přírody a tradic i obdivovat krásy zasněžené přírody. Užijte si pobyt v HOTELU GREEN *** v komfortně zařízených pokojích a apartmánech. Personál hotelu vám bude denně k dispozici, aby splnil každé vaše přání.

 

Okres / KrajDolný Kubín / Žilinský kraj
PohoříOravská Magura
Nadmořská výška vrcholové stanice1396 m.n.m
Nadmořská výška údolní stanice720 m.n.m
Kapacita areálu9000 pasažérů
Počet kabínkových lanovek0
Počet sedačkových lanovek2 – čtyř sedačkové lanovky
Počet vleků8 vleků
Počet sjezdových tratí9
Délka zsjezdových tratí14 km
Z teho délka s technickým sněhem (m)10 km
Z teho délka s umělým osvětlením (m)0 km
Běžecké tratě (km)10 km
Provozní hodiny Po-Ne (od – do):8:30 – 15:30