SKI PARK Kubínska hoľa připravil v zimní sezóně 2017/2018 výhodnou nabídku lyžařských kurzů pro základní, střední a vysoké školy.
Ve středisku se nachází 14 km lyžařských tratí různých náročnosti, takže víme vytvořit ideální podmínky pro začátečníky, pokročilé, ale i zkušené lyžaře. Rovněž máme pro Vás k dispozici dva oddělené vleky pro úplné začátečníky, kde je můžete začít učit nerušeně lyžovat.

CENÍK PRO LYŽAŘSKÉ KURZY:

Druh školy Žáci a  učitelé /den
Základní a střední školy 6,0 €
Vysoké školy 11,0 €

Skipasy jsou vydávány na čipových kartách. Záloha za čipovou kartu je 2 €. Záloha za čipovou kartu bude vrácena pouze za nepoškozené a plně FUNKČNÍ karty!

PODMÍNKY ZÍSKÁNÍ CENY pro LYŽAŘSKÉ KURZY:

Nabídka platí během celé zimní sezóny 2017/2018 s výjimkou termínu 23.12.2017 – 7.1.2018.

• Cena platí pro skupinu minimálně 20 žáků / studentů, na každých 10 žáků může být 1 pedagog / instruktor v ceně žáka

• Cena „Lyžařské kurzy“ platí jen pro lyžařské kurzy organizované školou z celkové délce 5 DNÍ (v některých případech po vzájemné dohodě možnost zkrácení i na méně dní)

• Podmínkou získání ceny je hromadný nákup pro celou skupinu

• Na tento produkt se nevztahují žádné další slevy

Všechny druhy skipasů jsou nepřenosné! Monitorování uživatelů skipasů! V případě zjištění že klient jezdí na neplatný nebo neoprávněně zlevněný skipas / lístek, tento mu bude ZABLOKOVÁN bez nároku vrácení peněz.

OBJEDNÁVKY pro LYŽAŘSKÉ KURZY:

• Kurz musí být řádně objednané minimálně 5 dní předem zasláním písemné objednávky na: pokladna@kubinska.sk. V objednávce je třeba vyplnit termín a počet lidí (žáků a učitelů), školu a odpovědného vedoucího.

• Jmenný seznam s daty narození účastníků kurzu, potvrzený ředitelem školy, je třeba předložit v pokladně střediska v první den nástupu na výcvik, před zakúpeniím skipasů!

V případě, že Vás naše nabídka zaujala a chtěli byste bližší informace, kontaktujte nás na pokladna@kubinska.sk nebo tel. +421 915 595 311 a rádi Vám pomůžeme.

Přílohy ke stažení:

Objednávka – Lyžiarske kurzy 17 – 18

Zoznam ubytovacích zariadení pre lyžiarske kurzy a zájazdy

Pokud máte zájem io ubytování, kontaktujte prosím přímo naše partnerské zariadenia!

 

Hotel Green***

 

 

 

 

 

 

 

 Lyžařská škola Ski Activ