Penzión Rosnička***

Wellness Penzión Rosnička – komplexní služby ubytování, stravování, wellness a outdoor a indoor aktivit v údolí mezi pohořími Malá Fatra, Velká Fatra, na soutoku řek Orava a Váh a na křižovatce regionů Liptov, Turiec a Orava. Odpočiňte si v našem wellness po skvělé lyžování. Poznejte jedinečné místo na soutoku dvou řek a jeden z nejkrásnějších meandrů na Slovensku.

Apartmány Gäceľ

Nabízí ubytování v 4 apartmánech s celkovou kapacitou 12 lůžek a 4 přistýlek. K dispozici je wellness (Finská sauna, parní sauna, vířivka, ochlazovací vana, Kneippův koupel, tepidárium). Apartmány jsou vzdáleny od SKI PARK Kubínska hoľa 8 km.

Villa Helia (Penzión na Kopaniciach)

Penzion Villa Helia Vám nabízí jedinečné luxusní ubytování v moderně zařízených apartmánech. V případě zájmu je možné pronajmout si apartmán se soukromou jacuzzi na terase. Kapacita penzionu je 20 lůžek. Penzion je od SKI PARK Kubínska hoľa vzdálen 8km.

Penzion Marína***

Penzion hotelového typu přímo na náměstí v Dolním Kubíně s kapaciotou osm 2-lůžkových pokojů s přistýlkou a jeden rodinný apartmán pro 5 osob. Každý pokoj má vlastní luxusní sociální zařízení se sprchou. SKI PARK Kubínska je vzdálen 6 km.

Penzion Kúria**

Penzion se nachází u přístupové cestě k středisku SKI PARK Kubínska hoľa vzdáleného 5 km. Ubytovací kapacita je 23 lůžek a 3 přistýlky. Pokoje jsou zařízeny venkovským stylem, mají vlastní sociální zařízení, televizor, rádio a internet-wireles je v ceně ubytování. Penzion dále nabízí saunu a wellness. Parkování je přímo u penzionu.

Penzion paní B

Rodinný penzion paní B se nachází v Beňové Lehote, vzdálený od SKI PARK Kubínska hoľa jen 3 km. Poskytuje ubytování pro max. 20 osob se snídaní a večeří. Součástí penzionu je bar, sauna a parkovací místa pro 7 aut.

Mucha Apartments****

V našem penzionu v Terchové můžete strávit neopakovatelné chvíle v tichém prostředí, poznávat zajímavou historii, kouzelnou přírodu a užívat si dokonalé služby. Vyberte si ze čtyř apartmánů podle své nálady a vkusu, vychutnejte si kulinářské speciality, objevte delikátní tradiční bioprodukty, nechte se hýčkat.

Penzion Leštiny

Penzion Leštiny se nachází ve vesničce Leštiny, 6 km od centra dolní Oravy Dolního Kubína. V prostorách penzionu se nachází 7 pokojů. Maximální počet pro ubytování je 23 osob. Každý pokoj má své sociální zařízení (sprchový kout, WC) a televizor.

Penzion Koliba a Pohádková vesnička

Nabízíme ubytování, kde se budete cítit jako v pohádce … Ideální pro rodiny s dětmi, ubytování v samostatných objektech – domcích pro 4 – 5 osob. Penzion se nachází v centru města Dolný Kubín. Poskytuje ubytování ve stylových pokojích vybavených WC, koupelnou a TV. Parkování je zajištěno na parkovišti před penzionem. SKI PARK Kubínska hoľa se nachází od penzionu 8 km.

Penzion Adak

Penzion ADAK se nachází na okraji obce Párnica v prostředí krásné přírody Malé Fatry. poskytuje příjemné ubytování ve 3-lůžkových pokojích. Součástí každého pokoje je koupelna, WC, sprchový kout a TV. Součástí čtyř pokojů je i prostorný balkon. Všechny pokoje jsou pokryty bezplatným WiFi. Celková kapacita penzionu je 69 lůžek.