Hotel ORAVA*** by Holiday Park Orava

Hotel Orava *** by Holiday Park Orava se nachází v turisticky atraktivní oblasti dolní Oravy Ubytovat se můžete v nově zrekonstruovaných hotelových pokojích, bungalovech a apartmánech Garden. V hotelu je k dispozici 32 pevných lůžek a 17 přistýlek. Bungalovy disponují celkovým počtem 48 pevných lůžek v 8 a možností 16 přistýlek. Apartmány Garden představují 4 samostatné apartmány počtem 16 lůžek a 8 přistýlek.

Hotel Belez – jediný skibus, deti do 5r. zdarma

Hotel se nachází jen 1km pod střediskem SKI PARK Kubínska hoľa. Jsme nejbližší hotel ke SKI PARK Kubínska hoľa. Kapacita hotelu je 59 lůžek v 16-ti pokojích. Všechny pokoje mají koupelnu, WC, TV a WiFi připojení. Přistýlku je možné objednat pouze v plně obsazené pokoji. samozřejmě čím déle zůstanete, tím lepší cena. Slevy a akce:
děti do 5 LET zdarma ubytování, polopenze, SKIPAS, aquapark!
– máme jediný SKIBUS na Kubínské holi – k ubytování ZDARMA

Hotel Kultúra*** Ružomberok

Od lyžařského střediska SKI PARK Kubínska Hoľa je vzdálen jen 17 km. Výhodná poloha hotelu umožňuje navštívit i mnohé další atraktivity v okolí. Na aktuální zimní sezónu jsme pro Vás připravili ZIMNÍ BALÍČKY za bezkonkurenční ceny. Celková ubytovací kapacita hotelu je 90 lůžek. Vybavení pokojů: koupelna (sprchový kout), WC, telefon, TV + satelit, lednička, rádiobudík, přistýlka nebo dětská postýlka podle potřeby.

Hotel Green ***

Hotel se nachází přímo v lyžařském středisku SKI PARK Kubínska hoľa. Svým hostům hotel nabízí 28 pokojů (80 lůžek) včetně apartmánů s velkou lodžií, lyžárna, 3 konferenční prostory, wellness SPA, zábavnou místnost, vynikající kuchyni a profesionální personál, který se postará aby chvíle strávené v hotelu byly výjimečné. Možnost 3 až 7 denních SKI balíků nebo SKI wellness balíčků (ubytování s polopenzí – bohaté bufetové stoly, skipas, wellness).

HOTEL PARK****

Zrekonstruovaný hotel v centru města Dolný Kubín svou vybaveností a službami odpovídá evropskému standardu čtyřhvězdičkového hotelu. OD střediska SKI PARK Kubínska hoľa vzdálený 6km. Možnost 3 až 7 denních SKI balíků (ubytování s polopenzí – bohaté bufetové stoly, skipas). Dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko – GRÁTIS. Aquapark 500 m od hotelu. Lyžařské středisko SKI PARK Kubínska hoľa jen 6 km od hotelu.