Zelená chata

Zelená chata nabízí ubytování pro 12 osob v jedné 4-postelové pokoji, a dvou pokojich 2 + 2. Součástí chaty je společenská místnost s krbem, kuchyň, koupelna se sprchou, samostatné WC, balkon, dreváreň, sauna a vinárna .. Nachází se v části Kubínska hoľa – Máčkovo asi 800m od SKI PARK Kubínska hoľa a asi 4 km od města Dolný Kubín.

Chata Kubínska hoľa

Horská Chata Kubínska hoľa sa nachádza na južnom svahu pohoria Oravská Magura v stredisku SKI PARK Kubínska Hoľa (v polovici svahu) . V zrekonštruovaných ubytovacích priestoroch chaty je k dispozícii 17 izieb s kapacitou pre 65 osôb. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením.

Rodinná chata Hoľa

Chata Hoľa se nachází přímo na Kubínské holi, 500 m od SKI PARK, 5km od centra města DK, je komfortně zařízená, máme vlastní parkoviště pro 4 auta, wifi připojení, lyžárna, myčku, společenské hry a mnoho jiného. Pro více info volejte, případně navštivte náš web.

Chalupa u Kramerov – Apartmány

Nabízíme komfortní ubytování ve stylových apartmánech až pro 19 osob jen pár desítek metrů od lyžařského střediska a naší restaurace. Dva 2-podlažní apartmány, každy se samostatným vchodem, 2 ložnicemi s 5 lůžky, balkony, s možností až 3 přistýlek, 2 sociálními zařízeními se sprchovým koutem, společenskou mistnosti s krbem propojenou s kuchyňským a jídelním koutem. Pro všechny apartmány je k dispozici lyžárna a parkovací místa přímo před chatou.

Zruby pod hoľou

Nejbližší ubytování k sjezdovkám. Nabízíme ubytování ve dvou dřevěných srubových chatách Adela (mcimrak@azet.sk) a Natalie (chatanatalie@zrubypodholou.eu). Každá chata má 2 samostatné apartmány s vlastním vchodem, vlastní kuchyní a sprchou. Počet lůžek v apartmánu je pro 6 osob.

 

Chata Alica a Chata Lucia

Chaty se nacházejí pod Kubínska hoľou v tichém podhorském prostředí blízko lyžařského střediska. Chata Alica má 15 lůžek a 6 ložnic, z toho tři 2-lůžkové (jedna průch.) A tři 3-lůžkové pokoje, 5 přistýlek v hale. Je vybavena ústředním el. topením. Parkování přímo u chaty, v zimě 250m. Chata Lucia má 22 lůžek v 9-ti ložnicích, 3 koupelny, 6 WC. Chata má ústřední automaticky řízené plynové topení. V objektu je samostatná místnost na odkládání lyží. Parkování přímo u chaty iv létě iv zimě.